Rozdanie nagród w konkursach gęsinowych
 Podczas kampanii „Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina” ogłosiliśmy dwa konkursy, jeden na relacje z Narodowego Święta Niepodległości, drugi na prace plastyczne „Kujawsko-pomorska gęś świąteczna”. Dziś (14 marca) nagrodziliśmy wszystkich zwycięzców naszych konkursów gęsinowych.
 
Rozdaliśmy nagrody i upominki za nadesłane relacje z rodzinnego biesiadowania przy świątecznym stole w dniu Narodowego Święta Niepodległości i prace plastyczne „Kujawsko-Pomorska gęś świąteczna”.

Za relacje fotograficzne i filmowe nagrodziliśmy:
 
  • Praksedę Dybowską z Turzna (powiat toruński, gmina Łysomice), relacja tutaj,
  • Bożenę Łukasiewicz z Ryńska (powiat wąbrzeski), relacja tutaj,
  • Aleksandrę Remplewicz z Torunia, relacja tutaj,
  • Urszulę i Andrzeja Boguckich z Bydgoszczy, relacja tutaj,
  • Agatę Wojdon z Bydgoszczy, relacja tutaj,
  • Agnieszkę Bożek z Torunia, relacja tutaj,
  • Andrzeja Karbowskiego z Jastrzębia (powiat brodnicki, gmina Bartniczka), relacja tutaj,
  • Bogusławę Mrzygłód z Łubianki (powiat toruński), relacja tutaj,
  • Marię Milewską z Torunia, relacja tutaj,
  • Monikę Hilpert z Lniana (powiat świecki), relacja tutaj,
  • Olgę Stępień z Włocławka, relacja tutaj,
  • Pawła Worynę z Ciechocinka, relacja tutaj
  • Sylwestra Włodarczyka z Bydgoszczy, relacja tutaj
  • Zofię Chromińską z Solca Kujawskiego, relacja tutaj.
  • Mirosławę Żabińską z Kowalewa Pomorskiego (powiat golubsko-dobrzyński), relacja tutaj,
  • Grażynę Mokczyńską z Mogilna, relacja tutaj,
  • Barbarę Stawską z Inowrocławia, relacja tutaj,
  • Danutę Skop z Golubia-Dobrzynia, relacja tutaj,
  • Ewę Gąsiorowską z Torunia, relacja tutaj.

Nagrodę główną w naszym konkursie otrzymuje Agnieszka Chmielewska, z Ossówki (powiat aleksandrowski, gmina Koneck). Relacja pani Agnieszki tutaj.

Wyłoniliśmy także zwycięzców konkursu plastycznego „Kujawsko-pomorska gęś świąteczna”.

W kategorii wiekowej 6-10 nagrodziliśmy:

  • Stasia Sławinowskiego z Rzeszynka (powiat mogileński, gmina Jeziora Wielkie). Jego praca tutaj.
  • Nadię Nawrotek z Jezior Wielkich (powiat mogileński), praca tutaj,
  • Dawida Kamelskiego z Wójcina (powiat mogileński, gmina Jeziora Wielkie), praca tutaj,
  • Izabelę Stanisławską z Rzeszynka (powiat mogileński, gmina Jeziora Wielkie), praca tutaj
  • Franciszka Marksa z Torunia, praca tutaj,
  • Karola Krajniewskiego z Torunia, praca tutaj,
  • Jakuba Bożka z Torunia,  praca tutaj,
  • Jakuba Groblewskiego z Włocławka, praca tutaj,
  • Jakuba Nawrotek z Jezior Wielkich (powiat mogileński), praca tutaj,
  • Natalię Kreczman, z Dąbrowy Chełmińskiej (powiat bydgoski), praca tutaj.

W kategorii 11-14 lat upominki otrzymują:

  • Hubert Ruszkiewicz z Wójcina (powiat mogileński, gmina Jeziora Wielkie), jego praca tutaj.
  • Jakub Delikat z Torunia, praca tutaj,
  • Aleksandra Dembowska z Torunia, praca tutaj,
  • Agnieszka Giszter z Jezior Wielkich (powiat mogileński),  praca tutaj,
  • Marta Masłowska z Wójcina (powiat mogileński, gmina Jeziora Wielkie), praca tutaj,
  • Weronika Kasprzewska z Torunia, praca tutaj,
  • Martyna Malcan z Nowejwsi, (powiat golubsko-dobrzyński), praca tutaj,
  • Wiktoria Gierej z Torunia, praca tutaj,
  • Zuzanna Żuchowska z Wójcina (powiat mogileński, gmina Jeziora Wielkie), praca tutaj,
  • Aniela Purgat, z Wójcina (powiat mogileński, gmina Jeziora Wielkie), praca tutaj.
 
 
1.  2.  3.
4.  5.  6.
7.
 
 
Galeria fotograficzna z rozdania nagród na naszej stronie tutaj.  
 
Fot. Witolf Broda/freepress.pl
 
Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego


5 marca 2013 r.
Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2013 r.