TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Kujawsko-Pomorskie Archiwum
 
Menu główne
Aktualności
Powiaty i gminy
O województwie
Nasze symbole
     Link - informacje o województwie w języku angielskim   Link - informacje o województwie w języku niemieckim   Link - informacje o województwie w języku francuskim
     Link - informacje o województwie w języku hiszpańskim   Link - informacje o województwie w języku rosyjskim   Link - informacje o województwie w języku fińskim
Samorząd Województwa
Statut Województwa
Zarząd Województwa
Urząd Marszałkowski
Jednostki organizacyjne
Menu tematyczne
Informacje prasowe
Turystyka
Planowanie Strategiczne i Przestrzenne
Promocja
Współpraca Międzynarodowa / International Cooperation
Budżet, finanse
Mienie Województwa
Kultura
Edukacja
Sport
Zdrowie
Sprawy Społeczne
(Nie)pełnosprawni
(Nie)pełnosprawni - archiwum
Rolnictwo i obszary wiejskie
Geodezja i Kartografia
Ruch drogowy
Infrastruktura
Środowisko
Społeczeństwo Informacyjne
Zamówienia publiczne - archiwum
Patronat Marszałka
Organizacje Pozarządowe
e-Urząd
ISO
Etyka
Kadry Urzędu
Badanie satysfakcji Klienta
Nasze analizy
Bezpieczeństwo
Zakupy
Polityka plików cookies
 
Nasze portale

Baner - Biuletyn Informacji Publicznej


Informacje


Baner - Niebieska Linia



 
2012 Drukuj
 
 
Lista osób odznaczonych Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis” w 2012 r.
 
  • Babiński Zygmunt
  • Bagniewska Alicja
  • Bajerski Tomasz
  • Banaszak Heliodor
  • Baranowska Bronisława
  • Barwińska Sylwia
  • Bauman Andrzej
  • Beben Joe
  • Beben Patricia
  • Berent Zbigniew
  • Bering Maria
  • Białecki Andrzej
  • Binczak Maria
  • Blachowski Krzysztof
  • Błądek Jan
  • BoguszyńskiMieczysław
  • Borecka Elżbieta
  • Borowski Marian
  • Bossmann Henryk
  • Bratkowska-Gołaszewska Elzbieta
  • Bukowski Jacek
  • Buś Danuta
  • Chmielewski Henryk
  • Chrzanowska-Jankowska Mirosława
  • Ciechanowska Alina
  • Czapliński Henryk
  • Czarnecki Jacek Jerzy
  • Czerniejewski Stefan
  • Czerwionka-Szaflarska Mieczysława
  • Dąbrowiecki Stanisław
  • Delaney Charlene Kaletka
  • Depczyński Rajmund
  • Domachowski Andrzej
  • Domański Andrzej
  • Drabik Ryszard
  • Dybowski Wojciech
  • Fiszer Mieczysław
  • Frąckowiak Ewa
  • Frontczak Franciszek
  • Frontczak Franciszek
  • Gądek Aleksander
  • Gedowski Zbigniew
  • Geras Wiesława
  • Gierlasińska Małgorzata
  • Gierlasiński Janusz
  • Gierszewska Janina
  • Gościński Wojciech
  • Grabowska Ewa
  • Grabski Michał
  • Grala Grzegorz
  • Gralik Marek
  • Grzeszkiewicz Jerzy
  • Gutorski Waldemar
  • Hałaburda Michał
  • Iwański Janusz Tomasz
  • Jabłońska Regina
  • Jacewicz Michał
  • Janiak Eugeniusz
  • Janusz Dobrosława
  • Jasiakiewicz Roman
  • Jędrasik Kazimierz
  • Kaczmarek Wacława
  • Kamycki Zdzisław
  • Kędziora-Kornatowska Kornelia
  • Kociorski Piotr
  • Kopydłowska Elżbieta
  • Kordowska Danuta
  • Kordylewski Lesław
  • Korpusiński Andrzej
  • Kościuch Władysław
  • Kotecka Helena
  • Kotzbach Roman
  • Kowalski Jerzy
  • Kozicki Ryszard
  • Kozłowski Ryszard
  • Król Piotr
  • Król Włodzimierz
  • Krüger Ryszard
  • Ksiadz Stanisław Klocek
  • Ksiądz Cyl Tomasz
  • Ksiądz Jerzycki Bogusław
  • Ksiądz Sylwester Dober
  • Książkiewicz Barbara
  • Kubik Józef
  • Kuczyńska Renata
  • Kupijaj Mirosław
  • Kurczewski Bogdan
  • Lamparski Arkadiusz
  • Lasek Władysław
  • Lorczyk Grzegorz
  • Łopatyńska Franciszka
  • Łopatyński Jan
  • Łuczak Teresa
  • Łukaszewski Andrzej
  • Mackiewicz Anna
  • Magierowski Bolesław
  • Malarski Józef
  • Manitius Jacek
  • Mazur Daria
  • Mazurowicz Andrzej
  • Michalak Andrzej
  • Mielcarek Bolesław
  • Mielcarek Krzysztof
  • Miler Jan
  • Minkowski Jarosław
  • Mitura Józef
  • Monarcha Jan
  • Morawiecki Kornel
  • Mrazek Urszula
  • Murowicki Janusz
  • Nadolny Paweł
  • Nawrocka Anna
  • Nawrocki Andrzej
  • Neuenfeldt Jim
  • Nosowska Bożena
  • Nowak Józef
  • Nowak Mieczysław
  • Nowakowski Mirosław
  • Organizsta Jerzy
  • Orzechowski Andrzej
  • Paciorek Przemysław
  • Pawelska Nina
  • Pawlak Karol
  • Protas-Drozd Franciszka
  • Prywiński Stanisław
  • Puzio-Muszyńska Honorata
  • Raba Zygmunt
  • Raba Zygmunt
  • Rataj Zbigniew
  • Roszkowski Jerzy
  • Różańska Aleksandra
  • Rudnik Antoni
  • Rybicka Katarzyna
  • Rychłowski Piotr
  • Schindler Marian
  • Schindler Zdzisława
  • Sikora Krzysztof
  • Sikorski Tadeusz
  • Sikorski Witold
  • Skotnicki Antoni
  • Skrzypczak Mieczysław
  • Sochal Stanisław
  • Sołtys Janusz
  • Strojny Benedykt
  • Szczęsny Wojciech Julian
  • Szwedowska Janina
  • Szydłowski Piotr
  • Ślachciak Mirosław
  • Świetlik Małgorzata
  • Talaśka Regina
  • Tamiła Aleksander
  • Terlecki Piotr
  • Topolski Jan
  • Treyderowski Wiesław
  • Walczak Gerard
  • Walczyk Stefan
  • Wesołowski Adam
  • Wierszyło Elżbieta
  • Wilczyński Witalis
  • Wiśnicki Andrzej
  • Wojciechowska Barbara
  • Wojciechowska Barbara
  • Wojciechowska Janina
  • Wojtowicz Dariusz
  • Wolski Zbigniew
  • Wroniszewski Jan
  • Zasadzki Zbigniew
  • Zawacki Maciej
  • Zduński Roman
  • Zieliński Andrzej

 
 
Organizacje i stowarzyszenia wyróżnione Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis” w 2012 r.

  • Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu
  • Caritas Diecezji Toruńskiej
  • Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka
  • Izba Skarbowa w Bydgoszczy
  • Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Inowrocławiu
  • Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy
  • Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu
  • Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział im. Ks. Ppł. Dr. Władysława Łęgi w Grudziadzu
  • Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Zarząd Oddziału w Świeciu
  • Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Kujaw Zagoplańskich im. Antoniego Słowińskiego w Strzelnie
  • Telewizja Polska  S.A. w Warszawie Oddział w Bydgoszczy
  • WORLD LEARNING INC.
  • Zasadnicza Szkoła Budowlana "BLOK" w Toruniu

 
 
 
 


Dzisiaj jest: wtorek, 04-08-2020
Wywiad Tygodnia

Sejmik

Kontrakt Terytorialny

Baner - Portal video

ZIT


Rok Jana Pawa II

Nagrody i Medale

Loty Bydgoszcz - Frankfurt

Razem dla Regionu

Katalog konkursowy

Baner - Rzecznik informuje

Baner - Link do galerii zdj

Internetowy atlas wojewdztwa kujawsko-pomorskiego

Nasza Energia

Konkurs Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe

Inne ważne linki

Statystyki strony
odwiedzających: 132446101
Aktualnie jest 7 gości online
 
 
(C) Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2007